Federacija Bosne i Hercegovine
71260 Kreševo
8.4.2020.godine

O prijavi djece za upis u I. razred za školsku 2020./21. godinu

Na osnovu informacije Ministarstva obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i sporta KSB od 6.4.2020. godine i s ciljem zaštite zdravlja djece, roditelja/staratelja kao i zdravlja uposlenika u školi, a kako bi spriječili širenje zarazne bolesti uzrokovane korona virusom (COVID – 19) ovim putem molimo roditelje djece koja su školski obveznici za polazak u I. razred osnovne škole u školskoj 2020./2021. godini, da u periodu od 8. do 30. travnja 2020. godine izvrše prijave svojih školskih obveznika sa sljedećim podatcima:
– ime i prezime djeteta
– ime jednog roditelja
– kontakt telefon roditelja

UPISNI LIST MOŽETE PREUZETI NA KRAJU OVE OBAVJESTI.

Prijave slati putem e-maila: o.s.kresevo1@gmail.com

Školski obveznici su djeca rođena do 1.6.2014. godine, a po preporuci Ministarstva obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i športa KSB, u I. razred mogu se upisati i djeca rođena do 1.9.2014. godine.

Roditelji djece će biti naknadno informirani u kojem periodu i na koji način će se vršiti testiranje djece.

Ravnatelj škole
Dragan Lalic

Ovdje možete preuzeti upisni list za upis u prvi razred.